Geoblog.pl    felekindie2012    Podróże    Ucieczka do Indii    Zmiana kwatery - urządzanie domu

Zmiana kwatery - urządzanie domu

Indie, Palolem

Niestety, wszystkie cocochaty i inne bungalowy są jeszcze nie gotowe, jedyna opcja wynajęcia noclegu to pokój. Po dłuższych poszukiwaniach znalazłem co prawda gorszy w standardzie od poprzedniego, ale za to bliżej plaży (ok. 50 m) za 330 Rs za dobę. Postanowiłem zostać trochę dłużej w Palolem, jeszcze zdążę się umordować podróżą po Indiach. Pokój wynająłem na miesiąc za 10.000,- Rs, czyli 200 USD. Dla śledzących tego bloga mało ciekawie, ponieważ mapa się nie rozwija, będę w zamian za to próbował podpatrywać życie Hindusów i opisywać ciekawe sytuacje.

robert64
robert64 - 2012-10-11 18:37
A przyjaciel nadal z Tobą? Napisz w którym miejscu ten pokój, czy bliżej poziomu latarni, czy skał?
pozdrowienia od nas, a także od Basi i Remika

Felek
Felek - 2012-10-11 19:05
Hej! Około 100 m do skał, 50 m od plaży. Ondrej jest ze mną, jutro inwestycja - zakup butli z gazem i pozostałe gary...

mat
mat - 2012-10-12 08:00
to hindusi będą mieli egzotyczne przysmaki na plaży, jeszcze żeby mieli gdzie w bilarda pograć ;) u ciebie 40 u nas dzis 0 o poranku brrrrrr. tzymaj sie i wielkie pozdro

robert64
robert64 - 2012-10-12 14:10
Felek, to może jakiś daszek pod działalność gastronomiczną przyjaciela zbudujesz? :-)

felekindie2012
Piotr Biedrzycki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 72 wpisy72 242 komentarze242 1301 zdjęć1301 0 plików multimedialnych0