Geoblog.pl    felekindie2012    Podróże    Ucieczka do Indii    Drugi dzień festiwalu, przeprowadzka do Panaji

Drugi dzień festiwalu, przeprowadzka do Panaji

Indie, Panaji

Rano spakowałem się i przyjechałem do Panaji ze swoim dobytkiem. Wysiadłem z autobusu i zaczął się koszmar poszukiwania noclegu. Z powodu festiwalu wszystko zajęte, jedynie w droższych hotelach jeszcze były jakieś miejsca. W godzinach południowych, przy największym skwarze dźwigając swoje bagaże; wżynające się w ramiona dwa plecaki jak juczny osioł zrobiłem sobie przymusowy spacerek po mieście. Wylało się ze mnie 5 litrów potu i po trzech godzinach znalazłem kwaterę za 400 Rs ze wspólnym WC dla trzech pokoi. Szybki prysznic i w miasto. Spotkałem się z Moniką i poszliśmy do centrum festiwalowego, gdzie pobraliśmy na podstawie identyfikatorów bezpłatne bilety na wybrane filmy. Popołudnie i cały następny dzień spędziłem na oglądaniu przede wszystkim polskich filmów prezentowanych na festiwalu. Po „Róży” były owacje na stojąco.

BoRa
BoRa - 2012-12-02 17:24
Róża to wreszcie dobry polski film, oby takich było wiele.
Serce rośnie, że na drugiej stronie globu widzom spodobał się polski film.

felekindie2012
felekindie2012 - 2012-12-02 17:28
Tu w Indiach dopiero obejrzałem ten obraz, jest super, Hindusi niestety nie wszystko zrozumieli, ale specyfika naszej historii jest tak skomplikowana, że nie ma się co dziwić

felekindie2012
Piotr Biedrzycki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 72 wpisy72 242 komentarze242 1301 zdjęć1301 0 plików multimedialnych0