Geoblog.pl    felekindie2012    Podróże    Azja Fantazja czyli Felek i Sułek w podróży - sezon I - Indie    17 odcinków filmu "77 słoni - Indie"

17 odcinków filmu "77 słoni - Indie"

Polska, Warszawa

Witam po baaardzo długiej przerwie. Wróciliśmy pod koniec kwietnia ub.roku z pełnymi gigabajtów dyskami z materiałem, który zrealizowaliśmy. Po ponad rocznej pracy materiał jest zmontowany - 17 odcinków 30-to minutowych. Każdy z innego miejsca: Delhi, Varanasi, Agra, Jaipur, Kalkuta, Sundarbany, Kerala, Goa, Hampi, Bombaj. W naszych polskich realiach ludzie z "ulicy" w zasadzie na samym starcie są bez szans - w telewizji tak jak to było jeszcze w starych czasach za PRL bez tzw. układu nie ma szans. Może ktoś z Was - geoblogowiczów ma pomysł na emisję tej serii...Zapraszam do współpracy i proponuję prowizję handlową. Link do trailera:
...edytuję wpis tak, żeby był widoczny w "ostatnich" - oglądajcie do woli::--))))

zula - 2015-09-15 19:19
Witaj- jestem pełna podziwu!
Zapowiedź filmu bardzo dobra - życzę aby się udało...
pomysł- jak to zrobić aby poszło w świat?
może napisać do Pani Martyny Wojciechowskiej ,Pana Cejrowskiego a może do Regionalnej TV i przedstawić ofertę.

BoRa
BoRa - 2015-09-15 20:55
Piękne obrazy, super montaż, kojący głos lektora i genialna muzyka - ten film musi odnieść sukces!

felekindie2012
felekindie2012 - 2015-09-16 16:36
Dzięki za słowa otuchy, szkoda, że nie możecie (na razie) obejrzeć całości - decydenci w telewizji są trudnym "przeciwnikiem" - rozmowy w toku..

zula - 2015-09-16 22:56
"...rozmowy w toku" brzmi bardzo dobrze!
Życzę uporu w pokonaniu "przeciwnika,który może być kiedyś życiowym przyjacielem! -tak to się zaczyna...

felekindie2012
Piotr Biedrzycki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 72 wpisy72 242 komentarze242 1301 zdjęć1301 0 plików multimedialnych0