Geoblog.pl    felekindie2012    Podróże    Ucieczka do Indii    Wylądowałem w miasteczku z 25mln ludzi!!!

Wylądowałem w miasteczku z 25mln ludzi!!!

Indie, Bombay Colaba

Okęcie. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu czekali na mnie przyjaciele (nie uwierzycie) z czasów szkoły średniej małżeństwo Ewa i Tomek ( z Tomkiem byłem razem jeszcze w ósmej klasie podstawówki-1974). Po czułym powitaniu i jednoczesnym pożegnaniu (uścisk ręki Tomka był jak wytrenowany z czasów PRL – w mojej dłoni został zwitek banknotów – 100 baksów – prezent na wyjazd) odprawiłem się i drzwi się zamknęły. No cóż, trzeba lecieć. W kolejce do samolotu znane twarze: Magdalena Cielecka, Jacek Poniedziałek, Andrzej Chyra, Maciej Sztuhr i wielu innych znanych aktorów. O cholera, konkurencja do Bollywood, z nimi nie mam co startować, muszę granie w hinduskiej kinematografii wybić sobie z głowy. W Monachium całe to towarzystwo stanęło w kolejce do samolotu lecącego do Singapuru. Jest OK. W całym samolocie jestem jedynym białasem, Bollywood czeka. Ląduję pół godziny przed północą, szybka odprawa, odbiór bagażu i wychodzę przed lotnisko. Czekają na mnie Ewa i Adam Rajscy. Poznałem ich na blogu: „Rajscy w podróży”. Zaoferowali się, że przygarną mnie na noc i zaopiekują na początku mojej podróży. Wynajęliśmy tuk-tuka i po godzinie jazdy jestem w dzielnicy Goregaon East, Royal Palms. Butelka nalewki pigwowej od Sułka, przywieziona przeze mnie polska kiełbasa i kładę się spać w temperaturze o 20.oC więcej niż poprzedniej nocy.

mat
mat - 2012-10-04 18:25
Ha pierwszy!! Dobrze, że cały i zdrowy dotarłeś!! Napawaj się napawaj, u nas z dnia na dzień coraz chłodniej, ciemno coraz szybciej - brrrr. Pisz często i dużo dużo zdjęć dorzucaj.

pozdro

robert64
robert64 - 2012-10-05 01:16
Zdjęcia, zdjęcia! Felek, opis też jest ważny. Gdzie opowieść o pumach w zagajniku? Czy ja mam to wszystko dodawać? Chłopi zbierz się proszę:-)

grubyrynio
grubyrynio - 2012-11-02 16:19
Od Tomka dowiedziałem się o Twoim wyjeździe (no i że prowadzisz ten blog). Będę tu zaglądał. Pozdrawiam. RK

felekindie2012
Piotr Biedrzycki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 72 wpisy72 242 komentarze242 1301 zdjęć1301 0 plików multimedialnych0