Geoblog.pl    felekindie2012    Podróże    Ucieczka do Indii    Cześć panie Felku

Cześć panie Felku

Indie, Palolem

Karolina i Marcin byli punktualnie. Zjawili się z butelką whisky, ja zaś jako gospodarz przygotowałem jedzonko. Rano pojechałem na targ do Chaudi po świeże warzywa i ryby. Kupiłem makrelę, którą znamy z Polski w zasadzie w postaci wędzonej. Makrela jest świetna w warunkach azjatyckich do smażenia, ponieważ nie ma łusek i nie trzeba jej skrobać, a dobrze przyprawiona smakuje wybornie. Karolina jest z Kozienic, Marcin gdzieś ze Śląska. Przylecieli do Indii w połowie września i będą do pierwszych dni grudnia, jutro jadą pociągiem do Kerali. Bardzo sympatyczni ludzie; prowadzą bloga:karolinnee4@geoblog.pl. Wieczorem jest w Palolem festyn z okazji jakiegoś święta. Wybieram się zatem z foto aparatem. Zdjątka wrzucę przy dobrym WiFi.

mat
mat - 2012-10-24 18:47
Felek! Czy ty masz super hippi-brode?? (fot6)

Felek
Felek - 2012-10-25 16:49
Mati! Jeszcze kilka dni i jeżdżąc Royal Enfildem będzie mi powiewała (czupryna też), jesteś spostrzegawczy, pozdro

karolinnee4
karolinnee4 - 2012-10-27 18:15
Piotrze,pozdrawiamy z Kochin:-)!jutro lecimy dalej do Munnar.Do zobaczenia na szlaku i powodzenia:-)

felekindie2012
Piotr Biedrzycki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 72 wpisy72 242 komentarze242 1301 zdjęć1301 0 plików multimedialnych0