Geoblog.pl    felekindie2012    Podróże    Ucieczka do Indii    NIEMOŻLIWE!!!

NIEMOŻLIWE!!!

Indie, Hampi

Mój riksiarz zawiózł mnie po zwiedzeniu świątyń, których zdjęcia umieściłem w poprzednim wpisie na przeprawę n a drugą stronę rzeki Tunapatra River do miejscowości Virupapuragaddi. Co tam ujrzałem to jest po prostu niemożliwe. Przez cały czas jazdy z wynajętym skutermenem jedna myśl chodziła mi po głowie: to jest nie możliwe... Głazy kamienne, o których pisałem wcześniej to mały pikuś. TO JEST NIEMOŻLIWE... Piszę ten wpis on line, nie mam czasu na zimną diagnozę. Góry Stołowe to jakiś żart, to, co zobaczyłem to jest nie do opisania. Czasami zdarza się, że facet przywozi do Kazimierza dziewczynę na randkę, żeby tzw zbajerować. Dziewczyny!!! Wasze szczęście lub nieszczęście, że nie jesteście TU ze mną!!! To jest nie możliwe, to się chyba mi przyśniło, scenografia do filmu, jednocześnie wyprawa na inną planetę i sen wariata...Zobaczcie zdjęcia, niestety starym aparatem nie jestem w stanie przekazać tego co zobaczyłem....

Ula
Ula - 2012-12-02 18:13
Piotr, chyba zakwalifikowałeś się do raju i właśnie przekroczyłeś jego przedsionek.
Zachwyt odbiera chęć używania słów.
A Twój wdzięk?-Prawdziwa męska uroda.

mat
mat - 2012-12-02 21:50
nieźle, nieźle, to będzie co oglądać po powrocie.
Widzę, że broda twardo się trzyma - nice!!

Ula
Ula - 2012-12-03 00:11
Piękne są te prawdziwe i czułe zdjęcia z dziećmi.Ty nic nie musisz wymyślać. Jesteś fajny!.

robert64
robert64 - 2012-12-03 11:58
Felek,podesłałem Ci jeszcze 2 linki, jeden z info, drugi ze zdjęciami. Pozdrawiamy!

andrzej
andrzej - 2012-12-03 22:33
moim zdaniem się najarałeś, ile kosztuje tola nie przepłacaj

felekindie2012
felekindie2012 - 2012-12-04 02:59
Andrzeju, no drinks, no drags, no problem

zula - 2012-12-04 16:03
Zdjęcia są bardzo dobre . Szczególnie podobają mi się z dziećmi lecz zdjecie nr 610065 jest rewelacyjne ! . Brawo

Grace
Grace - 2013-01-16 15:19
Podzielam Twoj zachwyt Hampi,Tam jest magia i nie chce sie z Hampi wyjezdzac.
Trafilam na Twojego bloga ze stronki Rajskich,ktorych takze poznalam w Mumbaju.
Czytam z zapartym tchem.Jest to takze dla mnie powtorka z mojej 3-miesiecznej podrozy po Indiach.Wiele miejsc,ktore opisujesz odwiedzilam.Mysle o powrocie do Indii,Podrozuje sama,dzieki temu jest mozliwosc poznawania wielu ciekawych ludzi.Pozdrawiam ,

felekindie2012
Piotr Biedrzycki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 72 wpisy72 242 komentarze242 1301 zdjęć1301 0 plików multimedialnych0