Geoblog.pl    felekindie2012    Podróże    Ucieczka do Indii    Rocznica stanu wojennego

Rocznica stanu wojennego

Polska, Kazimierz Dolny

Przyjechałem do Kazimierza po 20-tu godzinach jazdy autobusem. Zmarznięty, zmęczony spotkałem się z moim przyjacielem Robertem, z którym wypiliśmy butelkę whisky Royals przywiezioną z Indii (0,75 ml za 80 Rs). Na szczęście nie zostaliśmy internowani.
Zmiana czasu, szok termiczny, alkohol i zderzenie z polskimi realiami doprowadziło do wymieszania w mojej głowie wszystkich wspomnień z Indii i sprzed wyjazdu powodując powstanie w głowie zamiast mózgu masali, musi trochę czasu upłynąć, żeby zacząć normalnie funkcjonować. Indie są tak odmiennym od Polski krajem, że taki dwu i pół miesięczny wyjazd sprawia, że ciężko przestawić się od razu po powrocie. Zapraszam do czytania następnego; ostatniego wpisu, który będzie podsumowaniem mojej wyprawy do Indii. Jednak musi upłynąć kilka dni, żebym mógł "na trzeźwo" dokonać analizy czasu, który spędziłem w Indiach.

robert64
robert64 - 2012-12-15 22:14
Miałeś zadzwonić.

Ula
Ula - 2012-12-15 22:54
Jaki ostatni wpis?Jaki ostaaaaatni?
Polska to też geo....

BoRa
BoRa - 2012-12-16 16:52
Właśnie jaki ostatni, jako ostatni wpis???
Toż to powinien być dopiero początek przygody z geoblogiem!
Podróż świetnie opisana, więc na jednej podróży nie może się skończyć pisanie.
pozdrawiam,
BoRa

felekindie2012
felekindie2012 - 2012-12-16 17:11
Obiecuję, że do bloga o Indiach jak obiecałem jeszcze wrócę - pozostały do uzupełnienia wnioski. Teraz jestem w podróży do Olsztyna, w którym być może zatrzymam się na dłużej.

geminus
geminus - 2012-12-16 22:08
Swietna relacja. Piekne fotki i trafne spostrzezenia. Nic tylko pogratulowac i czekac na kolejne relacje z pieknych miejsc. Pozdrawiam.

felekindie2012
Piotr Biedrzycki
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 72 wpisy72 242 komentarze242 1301 zdjęć1301 0 plików multimedialnych0